Tvrzené sklo Baseus Crystal 0,3 mm pro Tesla model X/S 17''
| Kategorie: | Pro telefony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.752 kg |
| EAN: | 6932172609474 |
| Hmotnost: | 0.752 kg |
| Délka balení: | 39,00 |
| Množství v balení: | 10 ks. |
| Šířka balení: | 27,00 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Baseus Technology Co., Ltd., Bantian Building B, 2008 |
| Výrobce (e-mail): | care@baseus.com |
| Výška balení: | 3,50 |
Tvrzené sklo Baseus Crystal pro vůz Tesla X/S
Postarejte se o to, aby váš vůz Tesla zůstal nedotčený. Pomůže vám tvrzené sklo Baseus Crystal, které se vyznačuje tloušťkou 0,3 mm a úhlopříčkou 17" a ochrání dotykový displej vašeho vozu. Sklo bylo navrženo s ohledem na vůz Tesla X/S, takže dokonale přilne k obrazovce, poskytuje rychlou odezvu na dotyk a je odolné proti otiskům prstů. Zaručuje také vynikající viditelnost 8K, je nereflexní a vysoce odolné proti poškrábání.
Solidní výkon
Tvrzené sklo Baseus Crystal se skládá z pěti vrstev, které s vysokou účinností zabraňují poškrábání a poškození. Baseus Crystal je extrémně odolné a zároveň díky své tloušťce 0,3 mm umožňuje zachovat okamžitou odezvu na dotyk. Díky použití antireflexní vrstvy je obrazovka nereflexní a poskytuje vynikající viditelnost jak za slunečného dne, tak za tmavé noci.
Snadná instalace
Instalace tvrzeného skla Baseus Crystal trvá několik sekund a je triviální. Stačí použít utěrku na bázi alkoholu k odstranění skvrn a odmaštění povrchu obrazovky. Poté obrazovku otřete suchým hadříkem a pomocí samolepky odstraňte prach. S nalepením skla vám pomůže speciální nástroj, který vám umožní dokonalé přilnutí k obrazovce. Veškeré potřebné příslušenství je součástí sady.
| Výrobce: | Baseus |
|---|---|
| Název | Baseus Křišťálové tvrzené sklo |
| Model | SGBL062502 |
| Tloušťka | 0,3 mm |
| Velikost | 17" |
| Kompatibilita | Tesla X/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
