Baseus Crystal Tvrzené sklo odolné proti prachu 0,3 mm pro iPhone 14 Pro Max (2 ks)
| Kategorie: | Pro telefony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 6932172615710 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Model: | iPhone 14 Pro Max |
| Délka balení: | 17,50 |
| Množství v balení: | 80 ks. |
| Šířka balení: | 7,00 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Baseus Technology Co., Ltd., Bantian Building B, 2008 |
| Výrobce (e-mail): | care@baseus.com |
| Výška balení: | 1,50 |
Baseus Crystal tvrzené sklo s 0,3mm protiprachovou vrstvou pro iPhone 14 Pro Max (2ks).
Tvrzené sklo Baseus je určeno pro iPhone 14 Pro Max a plně kryje obrazovku, čímž ji chrání před poškozením. Poskytuje vysokou propustnost světla a je odolné proti otiskům prstů. Navíc je vybaveno ochranou proti prachu. V sadě najdete 2 kusy výrobku a jeho instalace nebude problém.
Účinná ochrana
Tvrzené sklo Baseus pokrývá celou obrazovku, nevyčnívá a nezpůsobuje vzduchové bubliny. Prošlo řadou testů odolnosti, takže účinně chrání displej před poškrábáním a prasklinami. Je také odolné vůči pádům z výšky 1,2 metru, zatížení až 20 kg a otiskům prstů. Navíc se hodí k jakémukoli pouzdru telefonu.
Pohodlné používání
Výrobek nijak neovlivňuje kvalitu obrazu a ovládání smartphonu, takže si můžete vychutnat obraz v rozlišení 8K 120 Hz a přirozené barvy. Navíc umožňuje používat funkci Face ID a protiprachový povlak chrání před nečistotami.
Přiložené stránky
- Tvrzené sklo x2
- montážní příslušenství
| Výrobce | Baseus |
|---|---|
| Model | SGBL110302 |
| Tloušťka | 0,3 mm |
| Vhodné pro | iPhone 14 Pro Max |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
