Hyper ABS vlákno Creality (bílé)
| Kategorie: | Filamenty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| EAN: | 6971636403609 |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| Délka balení: | 21,00 |
| Množství v balení: | 12 ks. |
| Šířka balení: | 20,00 |
| Výrobce (adresa): | SHENZHEN CREALITY 3D TECHNOLOGY CO., LTD, Meilong Boulevard JinXiuHongDu18f, 518131 |
| Výrobce (e-mail): | cs@creality.com |
| Výška balení: | 7,00 |
Filament Creality Hyper ABS (bílý)
Hyper ABS Filament Creality je vynikající volbou pro ty, kterým záleží na vysoké rychlosti tisku a životnosti hotových výtisků. Je vyroben ze špičkových materiálů - vyniká působivou odolností proti nárazu, praskání a deformaci. Díky tomu je ideální pro nejrůznější úlohy - od vytváření dílů pro spotřebiče, přes vzdělávání až po automobilové a lékařské aplikace. Filament je kompatibilní s většinou tiskáren Creality. Uživatelé mohou také využít službu Creality Cloud, která nabízí mimo jiné tisíce modelů zdarma.
Úžasný tiskový výkon
Díky zvýšené tekutosti umožňuje Hyper ABS tisknout až 5× rychleji než standardní filamenty ABS. Rychlost tisku zde dosahuje až 350 mm/s! Můžete tak výrazně zkrátit pracovní dobu. Navíc se filament Creality vyznačuje nízkou smrštitelností, což znamená, že je méně náchylný k praskání a deformaci. Při tisku nemusíte zavírat pracovní prostor!
Vysoká odolnost
Filament Hyper ABS se vyznačuje vysokou odolností proti nárazu - až 19 kJ/m2. Díky tomu jsou vytištěné modely mimořádně odolné a dobře fungují i v těch nejnáročnějších aplikacích. Výrobek je také odolný vůči teplotám až do 80 °C. Navíc byl filament vyroben z vysoce kvalitních materiálů šetrných k životnímu prostředí a prošel přísnou kontrolou kvality.
| Výrobce: | Creality |
|---|---|
| Název | Hyper ABS |
| Model | 3301020040 |
| Barva | Bílá |
| Teplota extrudéru | Od 230 °C do 270 °C |
| Teplota stolu | Od 75°C do 95°C |
| Rychlost tisku | < 350 mm/s |
| Odolnost proti nárazu | 19 kJ/m2 |
| Pevnost v tahu | 30,4 ± 0,6 Mpa |
| Pevnost v ohybu | 48,1 ± 0,2 Mpa |
| Průměr vlákna | 1,75 ± 0,05 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
