Filament ELEGOO Rapid PLA+ (bílý)
| Kategorie: | Filamenty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.26 kg |
| EAN: | 6976021764266 |
| Hmotnost: | 1.26 kg |
| Délka balení: | 20,50 |
| Množství v balení: | 10 ks. |
| Šířka balení: | 20,50 |
| Výrobce (adresa): | HONGKONG ELEGOO TECHNOLOGY LIMITED, Prince Edward No. 706, h3 |
| Výrobce (e-mail): | 3dp@elegoo.com |
| Výška balení: | 7,00 |
Filament ELEGOO Rapid PLA+ (bílý)
Elegoo Rapid PLA+ je filament pro 3D tisk, který je extrémně trvanlivý a odolný proti poškození. Oproti standardnímu PLA má lepší vlastnosti - pevnost v tahu je minimálně 60 (u standardního PLA je to méně než 40) a materiál je pružnější - roztáhne se o 19 %, zatímco běžný PLA dosahuje pouze 8 %. V důsledku toho jsou výtisky z tohoto filamentu pevnější a méně náchylné k poškození.
Přesné výtisky
Filament je přesně navinutý na cívce a má jednotný průměr 1,75 mm s přesností +/- 0,02 mm. To znamená, že během tisku by nemělo docházet k zamotávání, ucpávání extrudéru nebo jiným technickým problémům. Materiál se taví rychle a rovnoměrně, což vede k lepší kvalitě tisku.
Rychlost a ochrana
Elegoo Rapid PLA+ je určen pro vysokorychlostní tisk - tiskárny mohou pracovat rychlostí až 600 mm/s, což zkracuje dobu realizace projektů. Celý výrobek je chráněn vakuovým obalem, který chrání filament před vlhkostí a prachem. Balení obsahuje 1 kg materiálu, což zaručuje dlouhodobé používání s nejvyššími standardy kvality.
| Výrobce: | Elegoo |
|---|---|
| Model | Rapid PLA+ |
| Barva | bílá |
| Hmotnost | 1 kg |
| Průměr | 1,75 ± 0,02 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
