OPTIX

Cena

033762
1033762
739 položek celkem
OPTIX Venkovní Elektro pilířový rozvaděč (sloupek) 400x1520x250mm, IP44 Sestava
6 020 Kč bez DPH
7 284,20 Kč / ks
Kód: O-3903E
OPTIX Venkovní Optický pilířový rozvaděč (sloupek) 400x1520x250mm, IP44 Sestava
6 020 Kč bez DPH
7 284,20 Kč / ks
Kód: O-3903
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 1m Simplex
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 1m Simplex
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
61,74 Kč bez DPH
74,71 Kč / ks
Kód: O-14401
OPTIX LC-LC Optický patch cord  50/125 2m OM4 duplex
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m OM4 duplex
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
149,94 Kč bez DPH
181,43 Kč / ks
Kód: O-0931
OPTIX LC/APC-LC patch cord  09/125 3m simplex G657A 1,8mm
OPTIX LC/APC-LC patch cord 09/125 3m simplex G657A 1,8mm
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
92,54 Kč bez DPH
111,97 Kč / ks
Kód: O-0866
Kabel gelový UNIV 09/125um, 8vl.,G657A1, FRLSOH Dca-s2,d1,a1,CLT se základní ochranou proti hlodavcům
15,40 Kč bez DPH
18,63 Kč / ks
Kód: O-7062
Mikrokabel k zafouknutí, 12vl., 9/125, G657A1, CLT,  PE, d=3mm
13,86 Kč bez DPH
16,77 Kč / ks
Kód: O-7052
Optický kabel samonosný 09/125 Fujikura 24vl panceřovaný 2x ocelový drát 9mm
27,72 Kč bez DPH
33,54 Kč / ks
Kód: O-70021
Optický spojovací box na sloup 4xSC
Optický spojovací box na sloup 4xSC
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
245 Kč bez DPH
296,45 Kč / ks
Kód: O-3537
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord  09/125 5m simplex G657A
85,54 Kč bez DPH
103,50 Kč / ks
Kód: O-10231
CSP-1 - Krimpovací ochrana sváru, balení 150 ks
CSP-1 - Krimpovací ochrana sváru, balení 150 ks
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
3 766 Kč bez DPH
4 556,86 Kč / ks
Kód: O-35898
OPTIX SC Optický pigtail 50/125 2m  OM4
OPTIX SC Optický pigtail 50/125 2m OM4
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
47,60 Kč bez DPH
57,60 Kč / ks
Kód: O-2112
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 62 - 739 položek celkem