OEM

Cena

651354
1651354
296 položek celkem
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4
224,14 Kč bez DPH
271,21 Kč / ks
Kód: A-5027106952
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m, OS2
207,34 Kč bez DPH
250,88 Kč / ks
Kód: A-502710773-2
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2
127,54 Kč bez DPH
154,32 Kč / ks
Kód: A-50271070
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 7m, OS2
274,54 Kč bez DPH
332,19 Kč / ks
Kód: A-50271077412
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 10m, OS2
264,74 Kč bez DPH
320,34 Kč / ks
Kód: A-50271077414
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 15m, OS2
296,94 Kč bez DPH
359,30 Kč / ks
Kód: A-50271077415
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2
170,94 Kč bez DPH
206,84 Kč / ks
Kód: A-502710772-2
Patch cord FTP cat5e 2M červený
35,14 Kč bez DPH
42,52 Kč / ks
Kód: A-5027181522-2
Patch cord FTP cat5e 0,5M modrý
23,94 Kč bez DPH
28,97 Kč / ks
Kód: A-5027181503-2
FTP patch cord OPTIX Cat5e,  0,5m oranžový
FTP patch cord OPTIX Cat5e, 0,5m oranžový
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
22,54 Kč bez DPH
27,27 Kč / ks
Kód: A-5027181506
Anténní držák 35/60cm T (p.4,2 cm)
453,60 Kč bez DPH
548,86 Kč / ks
Kód: A-5260717914
Anténní držák 30/100cm T (p.4,2 cm)
487,20 Kč bez DPH
589,51 Kč / ks
Kód: A-5260717915
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 25 - 296 položek celkem