Tvrzené sklo Baseus Crystal 0,3 mm pro HUAWEI MatePad Pro 12,6"
| Kategorie: | Pro tablety |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 6932172624811 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Délka balení: | 32,00 |
| Množství v balení: | 40 ks. |
| Šířka balení: | 21,50 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Baseus Technology Co., Ltd., Bantian Building B, 2008 |
| Výrobce (e-mail): | care@baseus.com |
| Výška balení: | 2,00 |
Tvrzené sklo Baseus Crystal 0,3 mm pro HUAWEI MatePad Pro 12,6"
Chraňte své oči před škodlivým modrým světlem a zvolte si tvrzené sklo značky Baseus s blokovacím filtrem. Je navrženo speciálně pro Huawei MatePad Pro 12,6" a poskytuje optimální ochranu obrazovky před každodenními riziky. Je vysoce průhledné a neovlivňuje kvalitu zobrazovaného obrazu a ovládání dotykové obrazovky. Sklo získalo dodatečnou oleofobní vrstvu, která redukuje nevzhledné otisky prstů a udržuje obrazovku déle čistou.
V zájmu vašeho pohodlí
Sklo značky Baseus se vyznačuje jedinečným designem, díky němuž působí dojmem nepřítomnosti a zároveň poskytuje vysoce účinnou ochranu. Díky dokonalému uchycení sklo chrání i choulostivé hrany vašeho zařízení a nebrání jeho používání společně s pouzdrem. Filtr modrého světla vám umožní pohodlné používání tabletu a ochrání váš zrak před únavou způsobenou modrým světlem.
| Výrobce: | Baseus |
|---|---|
| Model | SGJC120302 |
| Kompatibilita | Huawei MatePad Pro 12,6'' |
| Tloušťka | 0,3 mm |
| Barva | Transparentní |
| Zpracování | CNC |
| Materiál | Sklo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
