Baseus Crystal Tvrzené sklo 0,3 mm pro tablet Huawei MatePad Pro 12,6"
| Kategorie: | Pro tablety |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.276 kg |
| EAN: | 6932172624866 |
| Hmotnost: | 0.276 kg |
| Délka balení: | 31,50 |
| Množství v balení: | 40 ks. |
| Šířka balení: | 21,50 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Baseus Technology Co., Ltd., Bantian Building B, 2008 |
| Výrobce (e-mail): | care@baseus.com |
| Výška balení: | 2,00 |
Baseus Crystal 0,3mm tvrzené sklo pro tablet Huawei MatePad Pro 12,6"
Hledáte spolehlivou ochranu pro svůj tablet Huawei? Baseus tvrzené sklo vám ji může poskytnout! Vyniká svou tloušťkou 9 H a snadnou instalací. Navíc se již nemusíte bát o svůj displej, protože sklo vykazuje vysokou odolnost proti nárazům, poškrábání a opotřebení. Od dnešního dne můžete své zařízení používat bezpečně!
Záruka bezpečnosti
Tvrzené sklo Baseus vám poskytne spolehlivou ochranu pro váš tablet Huawei, protože vykazuje tvrdost 9 H. Navíc je odolné proti nárazům, poškrábání a opotřebení. Nemusíte se také obávat špinavých otisků prstů zanechaných na displeji, protože povrchová úprava AF zajistí čistý povrch po dlouhou dobu.
Promyšlený design
Baseus Crystal byl vytvořen s ohledem na ochranu vašeho tabletu, takže jeho design byl pečlivě promyšlen. Nemusíte se obávat, že by se vaše zařízení porouchalo, protože sklo vám umožní bezproblémové dotykové ovládání a neporušený obraz v HD rozlišení. Navíc se také velmi snadno instaluje a nezvětší velikost vašeho tabletu - jeho tloušťka je pouhých 0,3 mm.
Ochrana očí
Tvrzené sklo Baseus se postará nejen o obrazovku vašeho tabletu, ale také o vaše oči. Ochrání váš zrak před škodlivým modrým světlem. Díky tomu budete moci zařízení používat dlouhou dobu, aniž byste unavili své oči.
Specifikace: V případě potřeby je možné použít i jiné zařízení, např:
| Výrobce: | Baseus |
|---|---|
| Model | SGJC120602 |
| Typ zpracování | CNC |
| Tloušťka | 0,3 mm |
| Kompatibilita | Huawei MatePad Pro 12,6" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
