Neohodnoceno
Vaccine kuličkové pero (50 ks)
| Kategorie: | Plastová pera |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.009 kg |
| rozměr: | ø11×127 mm |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 9 g |
| Barva náplně: | modrá |
| Materiál 1: | Plast |
| Rozměr náplně: | 1 mm |
| Typ pera: | Kuličkové pero |
Plastové kuličkové pero ve tvaru injekční stříkačky s průhledným tělem naplněným kapalinou. S modrou náplní.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
