Prodlužovací kabel OR-AE-13162/B/1,5M
Prodlužovací kabel s 6 zásuvkami a 7 vypínači, délka 1,5 m, průřez vodičů 3x1mm2, max. zatížení 10A/2300W, ochrana proti přetížení
| Kategorie: | Vidlice, zástrčky, rozdvojky a další |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5908254810961 |
| S vypínačem: | Ano |
| Počet zásuvek: | 6 |
| Průřez vodiče: | 1 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 1.5 m |
| délka kabelu: | 1,5 m |
| krytí: | IP20 |
| Registrace - Sleva: | 3.000 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| napětí: | 230 V, 230 V~ |
| Proud max.: | 10 A |
Prodlužovací kabel OR-AE-13162/B/1,5M
Napájecí lišta s kabelem 1,5m umožňuje distribuci energie do 6 elektrických zařízení s celkovou spotřebou energie až 2300W. Zásuvky mají zemnící kolík. Napájení lze vypnout osvětleným hlavním vypínačem nebo samostatným vypínačem pro každou zásuvku. Jedná se o kompaktní řešení pro nedostatečný počet zásuvek doma nebo v kanceláři. Bezpečnost je zajištěna tepelným spínačem, který chrání před přetížením.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
• Počet zásuvek: 6
• Typ zásuvky: 2P + Z
• Standard zásuvky: french - česká zásuvka
• Napájecí napětí: 230V ~, 50Hz
• Max. zatížení: 2300W
• Proud: 10A
• Typ izolace: PVC
• Typ kabelu: H05VV-F
• Průřez vodičů: 3 x 1,0 mm²
• Délka kabelu: 1,5 m
• Stupeň ochrany: IP20
• Ochrana proti přetížení
• Rozměry (šířka x výška x hloubka): 322 x 50 x 38 mm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
