Neohodnoceno
Sekera Strend Pro A621, 1600 g, požiarnícka, drevená násada 900 mm
| Kategorie: | Sekery, kalače, klíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.49 kg |
| EAN: | 8585023322619 |
| Šířka: | 24.5 cm |
| Výška: | 3.5 cm |
| Materiál násady: | Drevo |
| Délka: | 92 cm |
| Hmotnost: | 2.49 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | požiarnícka |
| Určení: | vonkajšie |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Celková dĺžka (cm): | 91 |
| Dĺžka (mm): | 900 |
| Druh produktu: | Sekera |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnosť hlavy (g): | 1600 |
| Poistka: | Nie |
| Ručne kovaná: | Nie |
Požiarnícka sekera Strend Pro A621 s drevenou rúčkou. 900 mm, 1600 g.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
