Neohodnoceno
Kolík Strend Pro Herrison GT701, na sadenie, T-tvar, drevený, 300 mm
Sázecí kolík ve tvaru T.
délka: 28 cm
Kolík je ideální pro snadné vysazování sazenic, přesazování rostlin pro pokojové i venkovní použití.
| Kategorie: | Sázení a pěstování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8590804022602 |
| Šířka: | 11.5 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 28 cm |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| Typ: | kolík na sadenie |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka rukoväte: | 150 mm |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ náčinia: | kolík na sadenie |
| Typ použitia: | na hriadky |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Sázecí kolík je skvělý pomocník při hloubení otvorů v půdě, pro sázení menších sazenic (květin, zeleniny).
Tvar "T" zajišťuje lepší úchop a snažší manipulaci.
Díky měřidlu snadno dosáhnete požadované hloubky.
SPECIFIKACE
Materiál: dřevo, kov
Délka: 300 mm
Délka rukojeti: 150 mm
Hmotnost: 270 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
