Neohodnoceno
Sada vrtáků Strend Pro SD051, 8 dílná, 5-10 mm, SDS+
| Kategorie: | Sady vrtáků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8585023379583 |
| Šířka: | 16.7 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 22.7 cm |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Distribúcia: | neznáma |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Typ príslušenstva: | sady vrtákov |
Sada vrtáků by neměla chybět ve výbavě profesionálních řemeslníků, ale i domácích kutilů. Používá se k vrtání do kovu. Sada je vhodná pro SDS plus upínací systém. 8 dílná
vrtáky - 5x110, 6x110, 8x110, 6x160, 8x160, 10x160, 12x160, 8x210mm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
