Neohodnoceno
Sada nářadí HONITON 4000210 21 dílná, 1/2"
| Kategorie: | Sady nářadí |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.15 kg |
| EAN: | 8585023362493 |
| Šířka: | 22.5 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Délka: | 30.5 cm |
| Hmotnost: | 3.15 kg |
| Typ: | ručné, sada náradia |
| Držiak: | Nie |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Áno |
| Puzdro: | Áno |
Sada nářadí HONITON je vyrobena z vysoce kvalitní chrom vanadiové oceli. Všechny díly jsou uloženy v kufříku, lze je tak bezpečně přenášet a skladovat. Hlavice HONITON jsou certifikovány strojírenským zkušebním úřadem.
OBSAH BALENÍ:
Hlavice: 1/2" 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 21 22 24 27 30 32 mm
Ráčna: 1/2"
Kardaň univerzální: 1/2"
Nástavec: 1/2" 3" 5" mm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
