Neohodnoceno
Sekáč Tri Top MT1065, plochý, 300 mm
| Kategorie: | Ruční sekáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8585023350247 |
| Šířka: | 5.7 cm |
| Výška: | 3.5 cm |
| Délka: | 34.5 cm |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| Typ: | ručné, sekáč plochý |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Plochý sekáč by nemal chýbať vo vašej dielni. Sekáč je vhodný pre prácu s kameňom, tehlou a stavebným materiálom. Jeho dĺžka je 300 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
