Neohodnoceno
Postřikovač Goodfarm BELLA 1,5 lit.
| Kategorie: | Ruční postřikovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8584163039289 |
| Šířka: | 12.5 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Délka: | 17.5 cm |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Množstvo náplne (l): | 1,5 |
| Teleskopická tyč: | nie |
| Typ postrekovača: | mechanický |
Praktický ruční tlakový postřikovač Goodfarm BELLA o objemu 1,5 litru využijete ve vaší domácnosti nebo na zahradách. Postřikovač využijete v interiéru i exteriéru, ve sklenících nebo garážích. Efektivní využijete praktickou trysku nebo přetlakový ventil.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
