Neohodnoceno
Rozprašovač AQUACRAFT® 260231, Rotačný zavlažovač, ErgoPlus
| Kategorie: | Rozprašovače, zavlažovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 4713273504736 |
| Výkon: | --- |
| rozměr: | --- |
| Průměr hadice: | 1/2", 13 mm |
| Délka: | --- |
| Hmotnost: | 280 g |
| Průměr: | --- |
| Objem palivové nádrže: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 498 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Pracovní záběr: | --- |
POPIS
Rotační zavlažovací rozprašovač.
SPECIFIKACE
3 ramena zajišťují kruhové zavlažování.
Lehká plastová základna garantuje stabilitu.
Možnost připojení více rozprašovačů pro zavlažování velkých ploch.
Z odolného plastového materiálu pro dlouhou životnost.
Záběr do 200 m2.
Hmotnost: 280 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
