Neohodnoceno
Rozprašovač, stacionárny Strend Pro, Zavlažovač, 3-ramenný, plast
| Kategorie: | Rozprašovače, zavlažovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8585023398164 |
| Výkon: | --- |
| rozměr: | 1/2", 13 mm |
| Průměr hadice: | --- |
| Délka: | --- |
| Hmotnost: | 430 g |
| Průměr: | --- |
| Objem palivové nádrže: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 498 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Pracovní záběr: | --- |
POPIS
Stacionární 3-ramenný rozprašovač Strend Pro je ideální nástroj pro rovnoměrné a efektivní rozprašování kapalin na vaši zahradu.
Díky plastovému materiálu je lehký a odolný vůči korozi, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon.
S tímto rozprašovačem dosáhnete precizních a profesionálních výsledků při péči o vaše rostliny.
SPECIFIKACE
Typ: stacionární rozprašovač
Určení: rozprašování kapalin
Umístění: zahrada
Uchycení: podstavec
Počet ramen: 3
Materiál: PVC
Velikost adaptéru: 1/2", 13 mm
Plocha dosahu: do 78 m2
Hmotnost: 430 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
