Neohodnoceno
Rozprašovač, rotačný Strend Pro DY1014Zn, Rotačný zavlažovač s hrotom, Zn
| Kategorie: | Rozprašovače, zavlažovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 6935637401101 |
| Šířka: | 13.5 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Délka: | 24 cm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Rozprašovač |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Plocha dosahu (m2): | 25 |
| Typ príslušenstva: | iné príslušenstvo |
| Typ rozstreku: | Rotačný |
| Uchytenie: | Hrot |
| Veľkosť adaptéra: | 1/2" 13mm - 3/4" 19mm |
Rozprašovač Strend Pro DY1014Zn je spoľahlivý rotačný rozprašovač, ktorý vám pomôže s presným a rovnomerným rozprašovaním. Jeho zinková konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť voči korózii.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
