Neohodnoceno
Rozprašovač, rotačný AQUACRAFT® 260230, Rotačný zavlažovač
| Kategorie: | Rozprašovače, zavlažovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 4712755942820 |
| Výkon: | --- |
| rozměr: | 1/2", 13 mm |
| Průměr hadice: | --- |
| Délka: | --- |
| Hmotnost: | 310 g |
| Průměr: | --- |
| Objem palivové nádrže: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Pracovní záběr: | --- |
POPIS
Rotační zavlažovač Aquacraft.
SPECIFIKACE
3 ramena zajišťují kruhové zavlažování.
Lehká plastová základna garantuje stabilitu.
Možnost připojení více rozprašovačů pro zavlažování velkých ploch.
Z odolného plastového materiálu pro dlouhou životnost.
Typ: zavlažovač
Druh: rotační rozprašovač
Plocha dosahu: 85 m2
Velikost adaptéru: 1/2", 13 mm
Uchycení: podstavec
Hmotnost: 310 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
