Neohodnoceno
Rozprašovač, rotačný AQUACRAFT® 260220, Impulzný zavlažovač, premium, hrotový, Alu
| Kategorie: | Rozprašovače, zavlažovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 4712755948099 |
| Výkon: | --- |
| rozměr: | 1/2", 13 mm |
| Průměr hadice: | --- |
| Délka: | --- |
| Hmotnost: | 230 g |
| Průměr: | --- |
| Objem palivové nádrže: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Pracovní záběr: | --- |
POPIS
Impulzní rotační zavlažovač s hrotem umožňující postřik v rozsahu částečného okruhu až po celý okruh
s možností připojení více rozprašovačů pro zavlažování velkých ploch.
SPECIFIKACE
Typ: rozprašovač
Určení: zavlažování
Typ rozštřiku: rotační
Uchycení: hrot
Otáčení: o 20 až 360 stupňů
Maximální rozsah postřiku: 450 m2
Velikost adaptéru: 1/2", 13 mm
Materiál: plast, hliník
Hmotnost: 230 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
