Neohodnoceno
Rozprašovač, oscilačný Strend Pro, Rotačný zavlažovač, 18 trysiek
| Kategorie: | Rozprašovače, zavlažovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 6935637400333 |
| Výkon: | --- |
| rozměr: | --- |
| Průměr hadice: | --- |
| Délka: | --- |
| Hmotnost: | 460 g |
| Průměr: | 3/4", 19 mm |
| Objem palivové nádrže: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 499 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Pracovní záběr: | --- |
POPIS
Oscilační rotační rozprašovač s 18 tryskami.
SPECIFIKACE
Typ: rozprašovač
Druh: oscilační, rotační
Uchycení: podstavec
Počet trysek: 18
Pokrývá 200 m2.
Hmotnost: 460 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
