Neohodnoceno
Regál Strend Pro, na topánky, 5 priečkový, plast, ratan, 48x30,5x86 cm
| Kategorie: | Regály |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.89 kg |
| EAN: | 8584163046379 |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 49 cm |
| Délka: | 31 cm |
| Hmotnost: | 2.89 kg |
| Typ: | regál |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Určenie nábytku: | predsieň |
POPIS
Perfektní regál na boty Vám usnadní uložení bot.
Je dostatečně velký - má až 5 pater, uložíte na něj až 10 párů bot.
Snadno se skládá, je jednoduchý na údržbu i manipulaci.
Provedení: plast + ratan.
Rozměry: 48x30,5x86 cm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
