Solární lampa Superfire FF7-B, 28W, 2400mAH
| Kategorie: | Reflektory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 6956362971509 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Délka balení: | 27,50 |
| Množství v balení: | 40 ks. |
| Šířka balení: | 15,50 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Supfire Prosperity Equ. Co., Ltd., Shuian Garden 10, Longgang |
| Výrobce (e-mail): | linda@supfire.net |
| Výška balení: | 5,00 |
Solární lampa Superfire FF7-B
SuperFire FF7-B je solární lampa, která přesně osvětlí jakékoli místo, které se rozhodnete umístit. Je vhodná pro domácí i pouliční použití. Všesměrové a širokoúhlé rozmístění LED diod zajišťuje pohodlné osvětlení i v té nejtemnější noci a snadná montáž umožňuje zavěšení na téměř jakoukoli zeď.
Rozsvítí se, když jste blízko
Model FF7-B je vybaven mimořádně citlivým detektorem pohybu, který můžete využít třemi způsoby. V prvním režimu se svítidlo rozsvítí, jakmile zaznamená pohyb, a po 20 sekundách se zcela vypne, když se vzdálíte od pole snímače. Ve druhém režimu se lampa rozsvítí při detekci pohybu a po 20 sekundách jemně ztlumí světlo, zatímco třetí režim je opačný - jemné světlo zesílí, když senzor detekuje pohyb.
Ekologická injekce do ruky
Ekologická a energeticky úsporná svítidla SuperFire ročně vygenerují přesně nulové poplatky za elektřinu. Díky solárnímu panelu z polysilikonu se světlo FF7-B nabíjí během dne, přeměňuje sluneční paprsky na elektřinu a vy si užíváte osvětlení bez poplatků!
Ovládání s minimálním úsilím
Další výhodou lampy je, že ji nemusíte ovládat ručně, protože se automaticky zapne, když se kolem vás setmí, a vypne, když se rozední. Navíc je vybavena snadno použitelným dálkovým ovladačem, s jehož pomocí můžete světlo ve vhodný okamžik zapnout nebo vypnout, nastavit režim provozu, který vás zajímá, a v případě potřeby také aktivovat SOS signál.
Odolnost po dlouhá léta
Za zmínku stojí i dlouhá životnost, kterou lampa disponuje. Mimořádně výkonné a účinné diody LED zajišťují jasné osvětlení s nízkou spotřebou energie, takže bude sloužit mnoho let tam, kde ji potřebujete. Kryt lampy FF7-B je vyroben z plastu ABS s vysokou hustotou. Ten chrání lampu před pády, zajišťuje její odolnost vůči vodě (IP54) a teplotě (-10~45 °C), takže může úspěšně svítit za jakýchkoli povětrnostních podmínek, což se neprojeví na její úrovni opotřebení.
| Značka | Superfire |
|---|---|
| Model | FF7-B |
| Kapacita baterie | 2400 mAh (v.2 18650) |
| Napájení | 28 W (0,2 W * 144 KS) |
| Napětí | DC 3,7 V |
| Provozní doba | 6-20 hodin |
| Stupeň vodotěsnosti | IP54 |
| Napájení solárního panelu | 3W/6V |
| Rozměry | 130x380 mm |
| Hmotnost: | 415g |
| Barva světla | studená bílá |
| Vlastnosti | Režimy osvětlení, dálkové ovládání, detektor pohybu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
