Solární lampa Superfire FF13-C, 22W, 300lm, 2400mAh
| Kategorie: | Reflektory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.558 kg |
| EAN: | 6974760350689 |
| Hmotnost: | 0.558 kg |
| Délka balení: | 19,00 |
| Množství v balení: | 27 ks. |
| Šířka balení: | 12,00 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Supfire Prosperity Equ. Co., Ltd., Shuian Garden 10, Longgang |
| Výrobce (e-mail): | linda@supfire.net |
| Výška balení: | 12,00 |
Solární lampa Superfire FF13-C
Solární lampa Superfire FF13-C se skvěle hodí nejen na zahradu, ale také ke vchodu, do garáže nebo na balkon. Poskytuje osvětlení o intenzitě 300 lm a nabízí 3 režimy osvětlení. Díky otočným hlavicím můžete snadno nastavit její polohu podle svých potřeb. Je také vybaveno citlivým snímačem pohybu a vyznačuje se voděodolností IP54. Jeho pracovní doba dosahuje až 12 hodin a o pohodlné nabíjení se stará zabudovaný solární panel.
Vytvořeno pro vaše pohodlí
Obáváte se, že se lampa během nepříznivých povětrnostních podmínek poškodí? Nemusíte! Zařízení je vyrobeno z více než odolných materiálů, které se vyznačují odolností vůči proměnlivým povětrnostním podmínkám, a stupeň krytí IP54 znamená, že se nezalekne deště ani sněhu. Navíc si můžete libovolně nastavit úhel sklonu jednotlivých hlavic.
Využijte bezplatnou solární energii
Využívejte veřejně dostupnou solární energii a rozlučte se s vysokými účty za elektřinu. Lampa je vybavena baterií s kapacitou 2400 mAh, takže se nemusíte starat o časté nabíjení - zajistí až 12 hodin provozu. Kromě toho má zařízení zabudovaný polykřemíkový solární panel, s jehož pomocí lampu nabijete za pouhých cca 6 hodin.
| Výrobce: | Superfire |
|---|---|
| Model | FF13-C |
| Napájení | 22 W |
| Úroveň jasu | 300 lm |
| Kapacita baterie | 2400 mAh/3,7 V (18650 x 2) |
| Provozní doba | až 12 hodin |
| Doba nabíjení | až 6 hodin |
| Vodotěsnost | IP54 |
| Solární panel | 6V/1,6W |
| Pracovní teplota | od -10 °C do 40 °C |
| Rozměry | 260 x 100 x 140 mm |
| Materiál | ABS |
| Hmotnost | přibližně 430 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
