Baseus Crystal Tvrzené sklo 0,3 mm pro iPhone 14 Plus/13 Pro Max (2ks)
| Kategorie: | Pro telefony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 6932172615666 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Model: | iPhone 14 Plus, iPhone 13 Pro Max |
| Délka balení: | 19,00 |
| Množství v balení: | 80 ks. |
| Šířka balení: | 10,50 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Baseus Technology Co., Ltd., Bantian Building B, 2008 |
| Výrobce (e-mail): | care@baseus.com |
| Výška balení: | 1,50 |
Baseus Crystal 0,3mm tvrzené sklo pro iPhone 14 Plus/13 Pro Max (2ks)
Tvrzené sklo Baseus je určeno pro iPhone 14 Plus/13 Pro Max a plně pokrývá obrazovku, aby ji chránilo před poškozením. Poskytuje vysokou propustnost světla a je odolné proti otiskům prstů. Navíc má vrstvu filtrující modré světlo. V sadě najdete 2 kusy výrobku a jeho instalace nebude problém.
Účinná ochrana
Tvrzené sklo Baseus pokrývá celou obrazovku, nevyčnívá a nezpůsobuje vzduchové bubliny. Prošlo řadou testů odolnosti, takže účinně chrání displej před poškrábáním a prasklinami. Je také odolné vůči pádům z výšky 1,2 metru, zatížení až 20 kg a otiskům prstů. Navíc se hodí k jakémukoli pouzdru telefonu.
Pohodlné používání
Výrobek nijak neovlivňuje kvalitu obrazu a ovládání smartphonu, takže si můžete vychutnat obraz v rozlišení 8K 120 Hz a přirozené barvy. Je vybaven vrstvou filtrující modré světlo, která chrání vaše oči. Navíc umožňuje používat funkci Face ID.
Přiložené stránky
- Tvrzené sklo x2
- montážní příslušenství
| Výrobce | Baseus |
|---|---|
| Model | SGBL100202 |
| Tloušťka | 0,3 mm |
| Vhodné pro | iPhone 14 Plus/13 Pro Max |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
