Neohodnoceno
Sprchová hlavice Strend Pro Pool, malá
| Kategorie: | Příslušenství k bazénům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8584163032204 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 7.5 cm |
| Délka: | 7.5 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Priemer: | 10 |
Malá sprchová hlavice Strend Pro se postará o sprchování při rovnoměrném proudu vody. Trysky se snadno čistí, takže se snadno zbavíte vodního kamene. Perfektní jako hlavice pro zahradní sprchu. Hlavice má průměr 10 cm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
