Neohodnoceno
CERVA - SANDPIPER BLACK rukavice svářečské černé - velikost 11
| Kategorie: | Pracovní rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591806062962 |
| Šířka: | 14.5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Délka: | 35 cm |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Materiál rukavíc: | koža |
| Norma: | EN 388 |
| Počet kusov v balení: | 12 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | zváračské |
- celokožené zváračské rukavice
- čierna hovädzia štiepenka
- dĺžka 35 cm
- kryté švy
- bavlnená podšívka.
Normy:
EN ISO 21420
EN 12477 (Type_A)
EN 12477 (Type_A)
EN 388 (2144X)
EN 407 (413X3X)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
