Neohodnoceno
Plynová kartuše Meva 100g, ventil závit, propan, butan.
| Kategorie: | Plynové kartuše |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8590584575503 |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Délka: | 9 cm |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Typ: | ručné |
| Druh plynu: | propán-bután-isobután |
| Držiak: | Nie |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
| Výstupný závit: | štandardný 7/16" |
Používajte výrobok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o výrobku.
- Hmotnosť: 100 g
- Rozmery: 70 x 110 mm -je vyrobená v súlade s EN 417 - Pripojovací závit 7/16 -
- Zloženie plynu: butan 3% + propan 25% + isobutan 72%
Druhy nebezpečnosti:
- H220 Mimoriadne horľavý plyn.
- H280 Obsahuje plyn pod tlakom, pri zahriatí môže vybuchnúť.
Bezpečnostné upozornenia:
- P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
- P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Zákaz fajčenia.
- P251 Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po použití.
- P377 Požiar unikajúceho plynu: Nehaste, pokiaľ únik nemožno bezpečne zastaviť.
- P381 Ak je to bezpečné, odstráňte všetky zdroje zapálenia.
- P410 + P403 Chráňte pred slnečným žiarením. Uchovávajte na dobre vetranom mieste.
- P412 Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.

Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
