Neohodnoceno
Kotúč Strend Pro TCT 165x2.2x20/16 mm 48Z, na drevo, pílový, SK plátky
| Kategorie: | Pilové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8584163048120 |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 0.5 cm |
| Délka: | 22 cm |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Typ: | ručné |
| Zrnitost: | 48z |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Pílový kotúč |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Hrúbka (mm): | 2,2 |
| Kufor: | Nie |
| Max. otáčky (rpm): | 7500 |
| Priemer kotúča (mm): | 165 |
| Priemer otvoru (mm): | 20 |
| Puzdro: | Nie |
| Typ príslušenstva: | brusné kotúče,rezné kotúče,deliace kotúče,pílové kotúče |
| Určenie materiálu: | Drevo |
POPIS
Pilový kotouč je vhodný pro domácí kutily, ale i pro profesionální řemeslníky.
Tento kvalitní kotouč s SK plátky zajistí čisté řezy a to při podélném nebo příčném řezání dřeva, dřevotřísky, masivních a dřevovláknitých desek.
Jeho průměr je 165 mm a maximální povolené otáčky jsou 7 500 rpm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
