Neohodnoceno
Pilník Whirlpower® 15407-1 150 mm, plochý
| Kategorie: | Pilníky, rašple |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 4714102538953 |
| Šířka: | 2.7 cm |
| Výška: | 2.7 cm |
| Délka: | 23.5 cm |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Typ: | ručné |
| Držiak: | Nie |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Pilník Whirlpower® 15407-1 150 mm je ideální nástroj pro precizní opracování povrchů. Jeho plochý tvar umožňuje snadné a přesné pilování v různých materiálech. S tímto pilníkem dosáhnete profesionálních výsledků ve vašich projektech.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
