Neohodnoceno
Pilník FILEX 610-12.252, 250/2, půlkruhový, dílenský
| Kategorie: | Pilníky, rašple |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8584163086993 |
| Šířka: | 6 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 46 cm |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| Typ: | ručné |
| Držiak: | Nie |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Půlkruhový, dílenský pilník Strend Pro by neměl chybět ve vaší dílně. Je ideální pro přesné pilování do kovu. Jeho délka je 250 mm. Rukojeť pilníku zajišťuje pohodlné uchopení s možností zavěšení.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
