Neohodnoceno
Pilka Strend Pro HS0102, 0400 mm, ruční, dřevo
| Kategorie: | Pilky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8585023357598 |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| Typ: | pílka ručná |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 400 |
| Dĺžka listu (cm): | 40 |
| Druh produktu: | Pílka |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pákový prevod: | Nie |
| Skladacia: | Nie |
| Tvar pílky: | Ručná |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
Prořezávací pilka je víceúčelový ruční nástroj vhodný pro prořezávání větví stromů, ale také pro další různé práce na zahradě.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
