Neohodnoceno
List Garden SB 760 mm, do obloukové pily
| Kategorie: | Pilky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8585023365296 |
| Šířka: | 2 cm |
| Výška: | 0.4 cm |
| Délka: | 76 cm |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Typ: | list do oblúkovej píly, list do pílky |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 760 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pákový prevod: | Nie |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
List Garden SB 760 mm je ideální pro precizní řezy v dřevařských pracích. S jeho unikátním designem a kvalitními materiály zaručíte si přesné a účinné řezání. Perfektní nástroj pro profesionální řemeslníky i nadšence do práce se dřevem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
