Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HM222 680 g, 300mm, pryžové, dřevěná rukojeť
| Kategorie: | Palice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8585023350186 |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Délka: | 35 cm |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| Typ: | ručné, kladivo |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
Pryžové kladivo Strend Pro s dřevěnou rukojetí vhodné pro univerzální použití. Kladivo je ideální pro přibíjení nebo upravení citlivých materiálů, aniž by se poškodily. Zatloukací hlava je vyrobena z gumy.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
