Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HM212 680 g, pryžové, WhiteHead, PVC rukojeť, TPR, délka násady 340mm
| Kategorie: | Palice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 8585023377244 |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Délka: | 32 cm |
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| Typ: | ručné, kladivo |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Pryžové kladivo Strend Pro s kovovou rukojetí vhodné pro univerzální použití. Kladivo je ideální pro přibíjení nebo upravení citlivých materiálů, aniž by se poškodily. Zatloukací hlava bílé barvy je vyrobena z gumy.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
