Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro 900 g, pryžové, Blackhead, dřevěná rukojeť
| Kategorie: | Palice |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 8584163054114 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Výška: | 11.5 cm |
| Délka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| Typ: | ručné, kladivo |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Pryžové kladivo Strend Pro je ideální pro přibíjení nebo upravení citlivých materiálů, aniž by se poškodily. Lze jej použít při výrobě karoserií, při dláždění nebo při výstavbě suchých konstrukcí. Zatloukací hlava je vyrobena z gumy. Samotné pryžové kladivo má hmotnost 900g.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
