Neohodnoceno
Stojan s plastovými boxami HL3202, 47 zásobníkov, 94x30x115 cm
| Kategorie: | Organizéry |
|---|---|
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 8585023376834 |
| Šířka: | 32.5 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Délka: | 112.5 cm |
| Hmotnost: | 24 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Kolieska: | nie |
POPIS
Kovová konstrukce
32 malých boxů
15 velkých boxů
Rozměry 94x30x115 cm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
