Neohodnoceno
Organizér na stenu Strend Pro SBx3045-F, 40 zásuviek, 50x16x25 cm, max. 25 kg
| Kategorie: | Organizéry |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.37 kg |
| EAN: | 8585023384433 |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Délka: | 50.5 cm |
| Hmotnost: | 2.37 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Kolieska: | nie |
Praktický úložný box z odolného plastu. Organizér je možné zavěsit na zeď pomocí otvorů pro šrouby na zadní straně boxu.
• Celkové rozměry boxu: 500x160x250 mm
• Celkový počet zásuvek: 40ks
• Rozměry zásuvek: h.133 x š.52 x v.39mm
• Nosnost: 25kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
