Neohodnoceno
Organizér na stenu Strend Pro SBx3045-B, 12 zásuviek, 26.5x16x23.5 cm, max. 12 kg
| Kategorie: | Organizéry |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 8585023380633 |
| Šířka: | 30.5 cm |
| Výška: | 18.5 cm |
| Délka: | 46 cm |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Kolieska: | nie |
Praktický úložný box z odolného plastu. Organizér je možné zavěsit na zeď pomocí otvorů pro šrouby na zadní straně boxu.
• Celkové rozměry boxu: 265x160x235 mm
• Celkový počet zásuvek: 12ks
• Počet malých zásuvek: 8ks
• Počet velkých zásuvek: 4ks
• Rozměry malých zásuvek: h.133 x š.52 x v.39mm
• Rozměry velkých zásuvek: h.133 x š.110 x v.39mm
• Nosnost: 12kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
