Neohodnoceno
Kufríkový organizér HL30123, 31.5x25.5x5.5 cm, max. 7 kg, 15 priečok
| Kategorie: | Organizéry |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8585023396504 |
| Šířka: | 25.5 cm |
| Výška: | 5.5 cm |
| Délka: | 31.5 cm |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Kolieska: | nie |
POPIS
Kufříkový organizér by neměl chybět ve výbavě vaší dílny.
Zajišťuje praktické a přehledné uskladnění šroubů, matic, podložek a podobného materiálu díky 15 příčkám.
Je vyroben z PVC a maximální nosnost je 7 kg.
Jeho rozměry jsou 31,5x25,5x5,5 cm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
