Neohodnoceno
Příborník Strend Pro, mix barev béžová, šedá, růžová, 30x38x5 cm
| Kategorie: | Organizéry do zásuvek |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8584163046355 |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Délka: | 38 cm |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| Typ: | organizácia v kuchyni |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ doplnku: | príborník |
| Určenie: | pre domácnosť |
S příborníkem Strend Pro si snadno zorganizujete příbory ve Vaší kuchyni. Rozměry: 30x38x5 cm. Barva: mix barev béžová, šedá a růžová.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
