Neohodnoceno
Obědář MagicHome, hranatý, s vidličkou a lžící, 1500 ml, 22x15,2x7,6 cm
| Kategorie: | Obědonosiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8584163066162 |
| Šířka: | 15.2 cm |
| Výška: | 7.6 cm |
| Délka: | 22 cm |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Typ: | obedár |
| Celkový objem (l): | 1,5 |
POPIS
Plastový obědník MagicHome je určen k přenášení potravin a jídel.
Obsahuje vidličku a lžíci.
Obědník má 1,5 litrový objem.
Plastový obědník můžete mýt v myčce na nádobí, odkládat v chladničce i mrazničce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
