Neohodnoceno
Obědář MagicHome, hranatý, 2 dílný, s vidličkou/lžící, 2x 1000 ml, 20,8x13,5x12,4 cm
| Kategorie: | Obědonosiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8584163066155 |
| Šířka: | 12.5 cm |
| Výška: | 12.4 cm |
| Délka: | 20.5 cm |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| Typ: | obedár |
| Celkový objem (l): | 1 |
POPIS
Plastový obědník MagicHome je určen k přenášení potravin a jídel.
Skládá se ze 2 misek a vidličky/lžíce.
Misky mají litrový objem.
Plastový obědník můžete mýt v myčce na nádobí, odkládat v chladničce i mrazničce.
Misky se jednoduše sepínají popruhem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
