Neohodnoceno
Nožnice Strend Pro P8109, 225 mm, záhradné, na konáre
| Kategorie: | Nůžky zahradní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8585023310456 |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Druh: | ručné |
| Délka: | 29 cm |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| Typ: | nožnice záhradné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 225 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Pákový prevod: | Nie |
| Teleskopická rukoväť: | Nie |
POPIS
Dvoučepelové zahradní nůžky P8109 na větve.
Jejich tvar usnadňuje manipulaci s křovinami a větvemi bez velké námahy.
SPECIFIKACE
Typ: zahradní nůžky
Určení: na větve
Délka: 22,5 cm
Průměr střihu: 20 mm
Hmotnost: 510 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
