Neohodnoceno
Nožnice Strend Pro P8011, 230 mm, záhradné, na konáre, Softdipp black
| Kategorie: | Nůžky zahradní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8585023398713 |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Druh: | ručné |
| Délka: | 29 cm |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| Typ: | dvojčepeľové |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 230 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Pákový prevod: | Nie |
| Teleskopická rukoväť: | Nie |
POPIS
S nůžkami s pružinou a měkkými držadly je snadné zvládnout údržbu keřů, tvarování menších plotů, zastřihování rostlin a květin do požadované výšky.
Mají praktický háček pro zavření pro jejich bezpečné odložení.
SPECIFIKACE
Typ: zahradní nůžky na keře a větve
Dvoučepelové: ano
Maximální řez: 20 mm
Délka nůžek: 23 cm
Hmotnost: 390 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
