Neohodnoceno
Nožnice Strend Pro P0315, záhradné, na hrozno a konáre, pre vinárov, rúčka špongia
| Kategorie: | Nůžky zahradní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8585023357314 |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Druh: | ručné |
| Délka: | 27 cm |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Typ: | dvojčepeľové |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 200 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Pákový prevod: | Nie |
| Priemer strihu: | 20 |
| Teleskopická rukoväť: | Nie |
POPIS
S nůžkami, které jsou vyrobeny z vysoce uhlíkové oceli, snadno zvládnete údržbu keřů, hroznů, tvarování menších plotů, zastřihování rostlin či květin do požadované výšky.
Rukojeti jsou ergonomicky tvarované a potažené měkkou vrstvou pro lepší komfort stříhání.
SPECIFIKACE
Typ: zahradní nůžky, dvojčepelové
Maximální řez: 20 mm
Délka: 20 cm
Typ: dvoučepelové
Hmotnost: 280 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
