Neohodnoceno
Nôž Strend Pro K02, štepársky, rovný
| Kategorie: | Nůžky zahradní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8585023378685 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 17 cm |
| Hmotnost: | 110 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 224 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | Kov, dřevo |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Štěpařský nůž rovný Strend Pro by neměl chybět ve výbavě zahradníků.
Dřevěná rukojeť zajišťuje dokonalé držení a komfortní uchopení.
Čepel má zářez pro snadné otevření.
Nůž je zavírací, což jej činí bezpečným.
SPECIFIKACE
Typ nože: rovný
Materiál: kov, dřevo
Délka: 17cm
Hmotnost: 110 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
