Neohodnoceno
Nožnice na tyči Strend Pro Premium 3146B-3, 2100 mm, záhradné, na konáre
| Kategorie: | Nůžky na větve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 8584163029631 |
| Šířka: | 12.3 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 214.5 cm |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| Typ: | nožnice |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 2100 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pákový prevod: | Nie |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Zahradní prodloužené nůžky pro stříhání poškozených větví ve výškách.
SPECIFIKACE
Pohodlná manipulace.
Otočná rukojeť o 180°.
Průměr řezu: 10 mm
Délka: 210 cm
Hmostnost: 860 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
