Neohodnoceno
Navíjač AQUACRAFT® 990076, Naviják na hadicu, SET, so záhradnou hadicou 1/2", L-25 m, pištoľ
| Kategorie: | Navíječe |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.32 kg |
| EAN: | 4713273502251 |
| Výkon: | --- |
| rozměr: | --- |
| Průměr hadice: | 1/2" |
| Délka: | 25 m |
| Hmotnost: | 5,32 kg |
| Průměr: | --- |
| Objem palivové nádrže: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Pracovní záběr: | --- |
POPIS
Naviják Aquacraft v setu s hadicí o délce 25 m, pistolí a spojkami.
SPECIFIKACE
Nakloněná spojka, která chrání hadici před zamotáním a ohýbáním.
Non-slip měkké gumové držadlo s cílem zajistit maximální komfort.
Možnost upevnění na stěnu.
Typ: naviják na hadici
Příslušenství: ano
Obsah balení: 1/2"15/25 m hadice, pistole + spojky
Hmotnost: 5,32 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
